S.S.S. - VSAT UYDU İNTERNET

Tooway ™, internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Tooway internet hizmetini kullanmak için kesinlikle telefon hattına ihtiyacınız yoktur.

Tooway ™ için hazırlanmış dört tanesi standart iki taneside porfesyonel olmak üzere, toplam altı ayrı paket seçeneğiniz vardır.

STANDART TARİFELER

  • 8 Mbps / 2 Mbps (8 GB aylık kotalı)
  • 12 Mbps / 4 Mbps (16 GB aylık kotalı)
  • 18 Mbps / 6 Mbps (26 GB aylık kotalı)
  • 18 Mbps / 6 Mbps (50 GB aylık kotalı)

PROFESYONEL TARİFELER

  • 8 Mbps / 2 Mbps (8 GB aylık kotalı)
  • 10 Mbps / 4 Mbps (25 GB aylık kotalı)

Tooway ™ ile internete bağlanabilmeniz için ethernet yada wi-fi bağlantısı olan herhangi bir PC’ nizin olması yeterlidir.

Tooway ™ anteni yalnızca 72x68 cm ölçüsündedir. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği kesinlikle yaratmaz.

Tooway ™ anteni 100 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Çok yoğun ve karda dahi internet hizmeti sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.

Tooway ™ adil kullanıcı erişim prensibine (Fair Access Policy) göre tasarlanmıştır. Bu sistem ile tüm aboneler arasında adil şekilde internet kullanım düzeni sağlanır. Tooway belirli zaman dilimleri içinde kullanılan aşırı internet trafiğini geçici (en fazla 1 saat) olarak kısıtlar. FAP ile ilgili detaylar için sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.

Tooway ™ servislerinde aylık cüzi bir ücret karşılığında sabit IP kullanabilirsiniz.

Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN kullanabilirsiniz.

Tooway ™ seti içinde anten, anten ayağı, Tooway Modem ve istenirse wi-fi router bulunmaktadır.

Tooway ™ normal şartlarda en geç iki saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Tooway ™ hizmeti satın aldığınızda en geç 7 gün içinde kurulum ekiplerimiz sizi Tooway internet hizmeti ile buluşturacaktır.

Tooway ™ için düzenlenecek aylık internet hizmet faturalarını anlaşmalı bankalar ile yada web sayfamızda bulunan on-line ödeme arayüzünü kullanarak kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Paylaş