VSAT ÇIFT YÖNLÜ UYDU SISTEMLERI

Firmamız 1988 yılında uydu merkezi sistemleri sektöründe BEST TUNING ünvanı ile faaliyetine başlamış olup sektöründe son teknolojiyi içeren ürünleri kaliteli işçilik ve sürekli servis hizmetiyle siz müşterilerine sunarak bugünlerine gelmiştir.

Merkezi uydu toplu konut otel apartman ve kamu kurum ve kuruluşların hizmet binaları ve lojmanlarına merkezi uydu anten montajları konusunda uzmanlaşan firmamız kuruldugundan bugüne kadar bir cok özel ve ulusal tv kanalında (Kanal D, Show Tv, Cine5, Kanal 6) EGE AKDENİZ Bölgesindeki vericilerinin montajı bakımı ve teknik hizmetlerini alarak kalitesini ispatlamıştır.

Firmamız 2008 yılında Turksat'ın VSAT terminal sistemlerinin Türkiye genelinde bakım ve kurulum hizmetlerini vermesiyle beraber VSAT UYDU HABERLEŞME San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını da kurarak işlem hacmini genişletmiştir.

Firmamız Uydu Anten Sistemleri Alcad ,Tron ,Next&NextStar ürünleri satış ve servisligini yürütmekte olup daha bir çok firmanın kalitesini ispatlamış ürünlerini siz müşterilerine kendi bünyesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.Firmamız müşterileri için sürekli olarak en son teknolojiyi takip ederek ürün yelpazesini genişleterek yoluna devam etmektedir.

Paylaş